Klaro

Annuspuhastiti Klaro Pro saab väga paindlikult kohandada muutuvate tingimustega, muutes üksnes tsüklite ajalist kestust. Süsteemi saab ümber lülitada ka puhkepäeva režiimile, mis tähendab, et juhtseade reguleerib automaatselt õhustamist vastavalt koormusel.

» Paindlik, seega laiendatav
Mahuti suruõhuvoolikud ja vastavad liitmikud süsteemi juhtseadmes on varustatud värvikoodiga, mis aitab vältida võimalike vigu süsteemi paigaldamisel. Kõik osad on juba tehase poolt kinnitatud kandekarkassile, mistõttu on kogu süsteem vaja sobitada üksnes reservuaari juhtplaadiga. Klaro Pro kandekarkassi süsteemi abil on punastussüsteemi erakordselt lihtne paigaldada.

» Lihtne paigaldus
Süsteemi juhtseadme kompaktne lülituskapp koos õhukompressori ja klappide mooduliga paigaldatakse hoone teenindusruumi või vastavasse välitingimustesse mõeldud juhtkilpi. Süsteemi juhtmseadmed on praktiliselt hooldusvabad. Üksikute seadmete töötundide arv kuvatakse vedelkristallnäidikule. Kõikidest avariidest teavitatakse nii heli- kui ka valgussignaaliga. Kõik juhtkilbis olevad detailid on paigaldatud nii, et neid oleks lihtne vahetada. Lisaks säästab süsteemi moodulkonstruktsioon hooldus- või remonttööde korral palju aega ja raha.

» Praktiliselt hooldusvaba
Mahutis ei paikne ühtegi elektrilist, ega pöörlevat seadet ning seetõttu on välistatud mahutisisesed süsteemi rikked. Puhastusprotsesside tööd juhib süsteemi Klaro juhtseadmesse sisse ehitatud õhukompressor. Õhu jagamist üksikute pumpamisprotsesside vahel reguleerib spetsiaalne automaatikasüsteem. Õhukompressor on väga töökindel ning töötab vaikselt. Süsteemi voolutarve on vaid 0,14 kW/h inimese kohta ööpäevas.
Saksa ettevõtte Otto-GRAF GmbH ja kogenud puhastuseadmete tootja KLARO GmbH poolt toodetud annuspuhasti Klaro Pro töötab reovee aereerimise põhimõttel. Mahutisse ei ole vaja paigaldada ühtki pingestatud osa. Kõik liikumisprotsessid toimuvad süsteemis kompressoriga käitatavate kolme nn õhulifti põhimõttel töötava pumba abil. Kompressor varustab õhuga ka annuspuhasti teise kambri põhjas olevat membraan-aeraatorit. Kompressor ja kõik ülejäänud tehnilised elemendid on praktiliselt hooldusvabad ja paiknevad lülituskapis, mille võib paigaldada hoone teenindusruumi.