Bosch Minimaxx WR 14-2G

Kuumakse al. 20.5

524.00 

Laost otsas

Lisa soovinimekirja Lisame... Lisatud soovinimekirja
Toote nr.GV003 Кategooria

Gaasiveesoojendid JUNKERS Minimaxx

JUNKERS toodab gaasiveesoojendeid juba üle 100 aasta . Praeguses tootevalikus on 4 mudelit, mille mõõtmed on väikseimad võimalikud. Seetõttu on ka tooteperekonna üldnimetus “Minimaxx”.

Gaasiveesoojendi kõige olulisemaks parameetriks on tema võimsus. Sellest sõltub, kui palju sooja vett on teil võimalik saada. Vee soojendamine on kõige raskem südatalvel, kui siseneva külma vee temperatuur võib olla +4…+5 ?C. Selleks, et tõsta temperatuuri 35 ?C võrra ( +40 ?C-ni) ja saavutada sooja vee tootlikkuseks 10 l/min, on vaja veesoojendit võimsusega vähemalt 24 kW ( 350 kcal/min). Seadmete võimsus ja gabariidid on seotud: mida võimsam aparaat, seda suurem on seade.

Gaasi põlemisjäägid suunatakse korstnasse, ainult gaasisuitsu jaoks mõeldud kanalisse. Kõikidel tänapäeval müüdavatel veesoojenditel on tõmbeandur, mis lülitab seadme välja ebapiisava tõmbe korral korstnas. Selline aparaat on teie elupäästja, kui ta viieminutilise töötamise järel välja lülitub ning sunnib teid ruumi tuulutama. Mida võimsam on aparaat, seda parem peab olema tõmme ja suurem suitsukanali diameeter, sest põlemisjääkide hulk on suurem.

Kõigil Junkers Minimaxx mudelitel on leegimodulatsioon. See tähendab, et väikese veetarbimise korral vähendatakse gaasileeki ja suurema puhul suurendatakse. Sellega hoitakse väljuva vee temperatuur ühtlane. Sellegipoolest me ei soovita dušisegistiks valida kangsegistit, kuna võimalike temperatuurikõikumiste kompenseerimine on tülikas.

Gaasiveesoojendi põhipõleti süüdatakse alati pilootleegi abil, kuid pilootleegi süütamiseks on mitu võimalust. Odavamatel seadmetel süüdatakse valveleek käsitsi piesonupu vajutusega tekitatud sädemest. Elektronsüütega seadmetel saadakse energia nii sädeme tekitamiseks kui ka gaasiklappide avamiseks hüdrogeneraatorilt. See on vee vooluga käitatav elektrigeneraator. Elektroonse süütega veesoojenditel on peale gaasi kokkuhoiu eelis ka kasutusmugavuse näol. Kasutaja ei pea hommikuti süütama pilootleeki, mis õhu tõttu torustikus või nõrga piesosädeme tõttu ei taha alati süttida.

Kõige võimsamal gaasiveesoojendil, WRD18-2G, on ka tabloo, mis võimaldab näha väljuva vee temperatuuri.

Kõik “Minimaxx” veesoojendid on tehases seadistatud tööks maagaasiga, kuid neid on võimalik ümber seadistada vedelgaasile, milleks on saadaval vastavad detailikomplekid.

Veesoojendeid tarnib Junkersi Portugali koostetehas.

Kõigi seadmete paigaldusel tuleb loomulikult kinni pidada kohalikest, s.t Eestis kehtivatest paigaldusnõuetest.

Pilootleegiga aparaadid on WR11-2P ja WR14-2P.
Hüdrogeneraatoriga seadmed on WR14-2G ja WRD18-2G.

MiniMaxx
Läbivoolutüüpi gaasi veesoojendid tootlikkusega alates 11 l/min kuni 18 l/min. Sobivad ideaalselt korteritesse, kus puudub tsentraalne soojaveevarustus.
Piesosüüde (WR 11-2P/WR 14-2P)või elektrooniline süüde (WR 14-2G/WRD 18-2G)
Junkersi patenteeritud hüdrogeneraator-süsteem(WR 14-2G/WRD 18-2G mudelitel), mis süütab gaasi seadmes veevoolu abil veekraani avamisel. Ei ole vajalik elektriühendus, patareid ega pilootleeki.
Automaatne võimsuse kontroll, sõltuvalt veevoolu hulgast
Tagab stabiilse veevoolu ka muutuva veesurve korral
Sisseehitatud heitgaaside ärajuhtimise kontroll
Termoelektrooniline leegikontroll (WR 11P-2/WR 14-2P)või ionisatsioon-leegikontroll (WR 14-2G/WRD 18-2G)
Hüdrodünaamiline generaator (WR 14-2G/WRD 18-2G) toodab vajaliku energia süüteks ja juhtseadele
Mudelil WRD 18-2G on digitaalne infoekraan, mis kuvab tarbitava vee temperatuuri ja veesoojendi töönäidud.
Ümberseadistav tööks vedelgaasiga

WR14_2G_RUS WR14_2G_EE
Tootja