Poer Thermostat PTC10/PTR10

POER nutikas akutoitegajuhtmevaba termostaat- seinale paigaldatud ja töölauale paigutamise tugi. Elegantne korpus on valmistatud kvaliteetsetest erimaterjalidest. “PTC10 / PTR10 + PTG10 on hea partner elukvaliteedi parandamiseks boileri jaoks.”

Kuumakse al. 7.58  / 18 kuud

120.00 

10 laos

Lisa soovinimekirja Lisame... Lisatud soovinimekirja
Toote nr.AU003 Кategooria

JUHTMEVABA TERMOSTAAT

Juhtmevaba programmeeritav termostaadikomplekt. Sobib veeküttesüsteemile ja elektriküttesüsteemile. Termostaadikomplekt koosneb kahest osast, nutikast termostaadist ja vastuvõtjast. Need kaks seadet on ühendatud juhtmevabalt. Hea traadita ühenduse signaali tagamiseks oleme lisanud signaali testimise funktsiooni. Termostaat on jaotatud automaatse, manuaalse, üle sõidu, puhkuserežiimi, ECO ja väljalülitatud režiimideks. Temperatuuri seadistamine on programmeeritav. Kasutajavalikutel on palju parameetreid, mida klient saab reguleerida ja seadistada. Pärast nutika lüüsi lisamist saab nutika juhtimise funktsiooni realiseerida. Kui lüüsi pole, saate seda kasutada tavalise traadita termostaadina.

 

Täpne temperatuuri ja niiskuse sensor

                                                                                         Mugav juhtimine
PTC10-l on ülitäpne temperatuuri- ning niiskuse andur, mille abil on toas olev temperatuur ja niiskustase kontrolli all.

PID-režiim valikuline
Juhtimise osas on POER tipptasemel. PTC10-l on tavaline temperatuuri juhtimisrežiim ning klientide jaoks täpsem mugav ja stabiilne PID-juhtimisrežiim.Samal ajal on mõlema juhtimisrežiimiga võimalik saavutada reguleerimise säte täpsusega 0,1–1,0.

 

Ptc10ptr10-Eng-manual.pdf
Tootja